oferta Hanami

Makijaż permanentny

Przeciwskazania do wykonania zabiegu

  • Antybiotykoterapia i leczenie sterydami
  • Ciąża i laktacja
  • Hemofilia
  • Nowotwory
  • Żółtaczka, HIV, AIDS
  • Aktywna opryszczka
  • Aktywny stan zapalny
  • Łuszczyca w miejscu zabiegowym
  • Skłonność do bliznowców
  • Przyjmowanie retinoidów
  • Uczulenie na nikiel

cennik

Makijaż permanentny

SpecjalistaEwaAgata
OMBRE BROWS
(metoda cieniowania)
1200zł1000zł
NATURAL BROWS
(metoda włosa)
1200zł
VOGUE BROWS
(włos w trzech kolorach)
1200zł
MY GREAT BROWS
(połączenie włosa z obre brows)
1200zł
SpecjalistaEwaAgata
INTENSE LIPS 3D
(po wygojeniu efekt pomadki)
1300zł1100zł
WATERCOLOR LIPS 3D
(po wygojeniu efekt błyszczyka)
1300zł1100zł
Lip Light
(rozświetlenie łuku kupidyna oraz niedoskonałości
przy ustach)
150zł
SpecjalistaEwa
Zaznaczenie w linii rzęs700zł
EYELINER
(czarna klasyczna kreska)
900zł
SHAPELY EYE
(kształtowanie oka za pomocą cienia na powiece)
1000zł
Kreska dolna600zł
Kreska dolna
(w trakcie pigmentacji powieki górnej)
400zł
Pierwsza korekta
(do trzech miesięcy)
GRATIS
Do 6 miesięcy300zł
Do 1,5 roku60% ceny aktualnej
Do 2,5 roku80% ceny aktualnej
Powyżej 2,5 rokuCena regularna 100%
SpecjalistaEwa
Całościowa7 500zł
Częściowa
(cena ustalana po konsultacji)
od 3000zł

Ważne

Informacje

Makijaż permanentny jest makijażem stałym, który może utrzymywać się od pół roku do nawet kilku lat. Długość utrzymania się pigmentu w skórze zależy od wielu czynników, a w szczególności od istniejących chorób, zażywanych leków i ekspozycji na słońce. W Klinice HANAMI dobieramy kolor pigmentu i kształt indywidualnie do każdego klienta. Pracujemy na najwyższej jakości urządzeniach, które pozwalają nam w precyzyjny sposób zaaplikować pigment w równy sposób w skórze. Pigmenty jakich używamy do pigmentacji są produkowane w niemieckim laboratorium i spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa REACH.

Korekta PMU

Makijaż permanentny z upływem miesięcy i lat traci kolor, robi się jaśniejszy. Aby zawsze wyglądał dobrze należy go odświeżać.

Mikropigmentacja skóry głowy oraz zarostu

Mikropigmentacja to niechirurgiczny zabieg, który imituje naturalny wygląd krótko ściętych włosów lub zarostu. Jest to zabieg kosmetyczny, który nie powoduje odrostu włosów, a jedynie trwale maskuje skutki łysienia, tymczasowego wypadania włosów lub genetycznego braku owłosienia. Zabieg polecany jest dla kobiet i mężczyzn: z łysieniem androgenowym, z łysieniem plackowatym (Alopecia Areata, Alopecia Totalis,Alopecia Universalis), rozczarowanych efektem przeszczepu włosów, zmęczonych korzystaniem z systemu włosów lub noszących perukę, które utraciły włosy na skutek chemioterapii lub urazu.

MAKIJAŻ PERMANENTNY W KĘDZIERZYNIE-KOŹLU – ROZKWITAJ Z NAMI!

Wyobraź sobie komfort przebudzenia każdego poranka z idealnym konturem ust, wymodelowanymi brwiami, czy wyrazistymi oczami bez konieczności codziennego stosowania kosmetyków. Brzmi dobrze? Takie efekty gwarantuje dobrze przeprowadzona mikropigmentacja. Klinika Hanami to miejsce, w którym doświadczysz magii makijażu permanentnego w Kędzierzynie-Koźlu i poczujesz się jeszcze piękniej każdego dnia. Umów się na wizytę już dziś!

DLACZEGO WARTO ZAUFAĆ HANAMI?

Zanurz się w luksusie nowoczesności i komfortu w Klinice Hanami, gdzie piękno spotyka się z innowacją! Pracujemy na najwyższej klasy wyposażeniu, a także certyfikowanych pigmentach Hanami zapewniających bezpieczeństwo i trwałość efektów. Doświadczenie i precyzja naszych specjalistów przekształci Twoje marzenia o idealnym makijażu w rzeczywistość. Poczuj wyjątkowość wieloletniej praktyki i dbałości o detale, które sprawiają, że każdy zabieg to droga do doskonałości. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i zarezerwuj spotkanie na zabieg kreski permanentnej w Kędzierzynie-Koźlu, aby codziennie budzić się piękną.

galeria

PMU Brwi

galeria

PMU Ust

galeria

PMU Oczu

galeria

PMU Głowy

makijaż permanenentny

najczęściej zadawane pytania

Makijaż permanentny, znany także jako mikropigmentacja czy kosmetyka permanentna, to forma tatuażu kosmetycznego, gdzie za pomocą specjalnego urządzenia wprowadza się pigment do górnej warstwy skóry. Dzięki temu można podkreślić kształt brwi, ust, a nawet oczu.

Ciąża, karmienie piersią, cukrzyca, zażywanie leków rozrzedzających krew (należy odstawić dzień przed wizytą), sterydów, antybiotyków, opryszczka w aktywnej fazie/niezagojona, aktywne infekcje, opalanie (należy je przerwać na minimum 2 tygodnie przed zabiegiem), epilepsja, choroby nowotworowe, żółtaczka, zaburzenia krzepliwości krwi, problemy skórne (np. AZS, łuszczyca).

Efekty mogą utrzymywać się od roku nawet do 3/5 lat, choć wiele zależy od typu skóry, wieku, ekspozycji na słońce i pielęgnacji po zabiegu. Zazwyczaj zaleca się wykonanie poprawki po około 12-18 miesiącach.

Odczuwanie bólu jest bardzo indywidualne, ale większość klientów porównuje doznania do delikatnego szczypania. Zabieg przeprowadzany jest z użyciem miejscowego znieczulenia w kremie, które minimalizuje dyskomfort.

Przed zabiegiem należy unikać alkoholu, aspiryny oraz witaminy E, które mogą zwiększać krwawienie. Ważne jest również, aby na kilka dni przed zabiegiem nie korzystać z solarium oraz nie stosować peelingów w miejscu zabiegu. W dniu zabiegu nie wolno pić kawy ani zażywać leków przeciwbólowych.

Zabieg makijażu permanentnego zwykle trwa od 1 do 3 godzin, w zależności od obszaru, który jest poddawany zabiegowi. Ważne jest, aby nie spieszyć się podczas tego procesu, aby zapewnić najlepsze efekty.

Jak każdy zabieg inwazyjny, makijaż permanentny niesie ryzyko infekcji, alergii na pigment, oraz niezadowalające efekty estetyczne. Dlatego ważne jest, aby wybrać doświadczonego i certyfikowanego specjalistę.

Proces gojenia trwa zazwyczaj od 7 do 14 dni. W tym czasie mogą pojawić się zaczerwienienia, obrzęki oraz łuszczenie się skóry. Ważne jest, aby stosować się do zaleceń specjalisty dotyczących pielęgnacji po zabiegu, takich jak unikanie słońca i odpowiednia higiena. Pamiętajmy, że całkowity efekt jest widoczny po 4-6 tygodniach.

Usunięcie makijażu permanentnego jest możliwe za pomocą technologii laserowej oraz removerem, ale jest to proces trudniejszy niż samo jego nałożenie. Może wymagać kilku sesji.

Nie. Osoby z niektórymi schorzeniami skórnymi, osoby ciężarne lub karmiące piersią oraz osoby z problemami z krzepnięciem krwi powinny unikać tego zabiegu. Zawsze konsultuj z lekarzem i specjalistą przed podjęciem decyzji.

Tak, jeśli jest wykonywany przez doświadczonego i certyfikowanego specjalistę w warunkach spełniających wszystkie standardy higieniczne.

kontakt

Zainteresowana/y?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez telefon!

zapraszamy

Rozgość się w Hanami i rozkwitaj – permanentnie