oferta Hanami

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz

Nasza oferta

  • Zabiegi Klapp
  • Zabiegi Gernetic
  • Oczyszczanie wodorowe
  • Oczyszczanie manualne
  • Skinshooter

cennik

Pielęgnacja twarzy

UsługaCena
Manualne oczyszczanie twarzy170zł
DETOX TREATMENT
(detoksykująco-liftingujący)
200zł
EXPRESS LIFT z jednym masażem
(silnie liftingujący)
180zł
EXPRESS LIFT z dwoma masażami
(silnie liftingujący)
250zł
UsługaCena
Cells life
(intensywnie regenerujący, przeciwzmarszczkowy)
230zł
GER OXY
(silnie odżywczy, dotleniający)
230zł
Zabieg wyciszający
(dla skóry wrażliwej i naczyniowej)
200zł
Manualne oczyszczanie twarzy170zł
Manualne oczyszczanie pleców200zł
UsługaCena
Oczyszczanie wodorowe290zł
Oczyszczanie manualne170zł
Oczyszczanie manualne pleców200zł
UsługaCena
– 1 zabieg
Cena
– seria 4 zabiegów
Twarz + szyja + dekolt270zł950zł
Twarz + szyja + dekolt
(z maską Detox Treatment)
350zł1200zł
UsługaCena
– 1 zabieg
Cena
– seria 4 zabiegów
Twarz290zł960zł
Plecy350zł1150zł

Ważne

Informacje

Zabiegi odżywcze, regenerujące i przeciwzmarszczkowe na twarz, szyję i dekolt

Są to kompleksowe zabiegi wykonywane na kosmeceutykach, indywidualnie dobierane do potrzeb skóry klienta. W ich skład wchodzą peeling, serum, maska oraz relaksacyjny masaż wykonany na masce odżywczo-regenerującej, a całość zakończona jest kremem odpowiednio dobranym do potrzeb skóry.

Oczyszczanie wodorowe

Jest to zabieg dedykowany wszystkim typom skóry. Efektem tego zabiegu jest dogłębne oczyszczenie, nawilżenie, dotlenienie i odżywienie skóry, antyoksydacja, poprawa kolorytu i redukcja nadmiernego wydzielania sebum. Ilość i częstotliwość wykonywania tego zabiegu, uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klientów.

Oczyszczanie manualne

Oczyszczanie skóry jest zalecane gdy naskórek jest zanieczyszczony zaskórnikami, widoczne są rozszerzone pory, grudki i krostki na skutek wzmożonej pracy gruczołów łojowych. Efektem tego zabiegu jest odblokowanie porów i ujść gruczołów łojowych oraz usunięcie zaskórników. Ilość i częstotliwość wykonywania tego zabiegu, uzależniona jest od indywidualnych potrzeb klientów

Skinshooter – Mezoterapia bezigłowa

Podstawowym celem mezoterapii bezigłowej jest odmładzanie, normalizowanie, rewitalizowanie, nawilżanie, tonizowanie, rozjaśnianie plam, spłycanie zmarszczek oraz lifting. Zabieg ten jest nieinwazyjny oraz bezbolesny. Zalecana seria ok. 4 zabiegów w odstępach 2 tygodniowych.

PEELING WĘGLOWY

Peeling węglowy to wyjątkowy zabieg przeznaczony dla skór szarych, pozbawionych blasku, z rozszerzonymi porami, zaskórnikami, trądzikiem grudkowo-krostkowym, nadmiernym wydzielaniem sebum. Zabieg polega na naświetlaniu wiązką lasera typu q-switch skóry twarzy lub pleców uprzednio pokrytej maską węglową. Zabieg można wykonywać jednorazowo, jednak dla uzyskania lepszych rezultatów zaleca się serię 4-6 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni pomiędzy zabiegami.

zabiegi pielęgnacyjne na twarz

najczęściej zadawane pytania

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz to różnorodne procedury kosmetyczne mające na celu poprawę kondycji skóry, jej wyglądu, jak i ogólnego stanu zdrowia. Zabiegi te mogą obejmować głębokie oczyszczanie, nawilżanie, odżywianie skóry oraz metody przeciwdziałające starzeniu.

Zabiegi te mogą znacząco poprawić teksturę skóry, jej elastyczność, wygładzić drobne linie i zmarszczki, zredukować przebarwienia oraz przyczynić się do głębszego nawilżenia i odżywienia skóry. Zabiegi te także mogą pomóc w walce z problemami skórnymi takimi jak trądzik, rozszerzone pory czy zanieczyszczenia.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz są przeznaczone dla osób w każdym wieku, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, które chcą poprawić wygląd swojej skóry, zapobiec oznakom starzenia lub rozwiązać konkretne problemy dermatologiczne.

Tak, zabiegi te są bezpieczne, o ile są przeprowadzane przez wykwalifikowanych specjalistów. W Klinice Hanami stosowane są sprawdzone metody i produkty, które minimalizują ryzyko podrażnień czy alergii.

Częstotliwość zależy od typu skóry, konkretnego problemu, wybranego zabiegu jak również od zaleceń specjalisty.

Po zabiegach pielęgnacyjnych ważne jest, aby stosować się do zaleceń specjalisty dotyczących pielęgnacji. Może to obejmować stosowanie specyficznych produktów nawilżających, ochronę przed słońcem oraz unikanie niektórych aktywności, które mogłyby podrażnić skórę.

Przed zabiegiem zaleca się unikanie intensywnego opalania, stosowania silnych kwasów na skórę czy innych inwazyjnych procedur kosmetycznych. Ponadto należy poinformować specjalistę o wszelkich alergiach, przyjmowanych lekach oraz o aktualnym stanie zdrowia.

kontakt

Zainteresowana/y?

Skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio przez telefon!

zapraszamy

Rozgość się w Hanami i rozkwitaj – permanentnie